foon.ro

Galaxy Note9

Predobjednajte teraz

Získajte bonus až 200 EUR k hodnote vášho starého telefónu.*

s9 tradeIN

Predobjednaním nového telefónu Samsung Galaxy Note9 získate:

 • Peniaze za váš použitý telefón (pri jeho vykúpení)
 • bonus až 200 EUR*

*Bonus 200 EUR platí pri odpredaní akéhokoľvek telefónu Samsung Galaxy Note (Galaxy Note, Galaxy Note2, Galaxy Note3, Galaxy Note4, Galaxy Note Edge, Galaxy Note8), pre ostatné telefóny je výška bonusu 100 EUR.

samsung-hand

Zistite výkupnú cenu vášho použitého telefónu:

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product

15 znakov (IMEI číslo musí byť zadané bez znakov /. Iba 15 číslic. V prípade dvoch IMEI na štítku zadávať horné.)
1
Zadajte všetky informácie o novom
Galaxy Note9


Ďalej
2
Odpredajte svoje staré
zariadenie

Ďalej
3
Získajte bonus až 200 EUR

Upozornenie:

 1. Doklad o kúpe zariadenia bude akceptovaný len tým zákazníkom, ktorí si u vybraných partnerov predobjednali Galaxy Note9 v období od 09. 08. do 23. 08. 2018.
 2. Registrácia potrebných údajov na www.novysamsung.sk bude možná do 30. 9. 2018.
 3. Na jednu registráciu zákazníka je možné zaregistrovať najviac jeden model Samsung Galaxy Note9.

Ako postupovať?

 1. Zakúpte si nový Samsung Galaxy Note9 u niektorých z oficiálnych predajcov slovenskej distribúcie.
 2. Zaregistrujte informácie o novom zariadení Samsung Galaxy Note9:
  • - IMEI číslo nového zariadenia,
  • - predajcu, u ktorého ste nové zariadenie zakúpili,
  • - dátum zakúpenia
  • - kópiu pokladničného dokladu / faktúry s dátumom zakúpenia nového zariadenia Samsung Galaxy Note9
 3. Zaregistrujte informácie o starom zariadení, ktoré chcete odpredať a zvoľte spôsob, akým chcete staré zariadenie odovzdať.
 4. Po schválení registrácie a obdržaní starého zariadenia vám bude vyplatená výkupná suma za vaše staré zariadenie a po overení a schválení údajov nového zariadenia vám bude zaslaný bonus vo výške až 200 EUR*.

*Bonus 200 EUR platí pri odpredaní akéhokoľvek telefónu Samsung Galaxy Note (tj. modelu Galaxy Note, Galaxy Note2, Galaxy Note3, Galaxy Note4, Galaxy Note Edge, Galaxy Note8), pre ostatné telefóny je výška bonusu 100 EUR.

Zoznam oficiálnych predajcov kde je možné zakúpiť nový Galaxy Note9

AGEM COMPUTERS
Alza.sk
Andreashop.sk
Andreashopsala.sk
Asbis
Datacomp
DATART INTERNATIONAL, a.s.
Dates Mobile
Digitall
Elsatex

Euronics TPD (TPD.sk)
Euronics a jeho maloobchodní partneri
Hej.sk
IRD Partners
Mall.sk
mobilonline.sk
mp3.sk
NAY

Nikita.sk
Orange
O2 - sieť predajní
OKAY
Planeo Elektro
SETEL, s.r.o. 
Samsung brandshop
Samsung e-shop
Slovak Telekom

FAQs

Tento program umožňuje zákazníkom, ktorí majú záujem predobjednať si mobilný telefón Samsung Galaxy Note9, odpredať svoj aktuálny mobilný telefón a získať k výkupnej cene ešte naviac bonus až 200 EUR tu pre úplné znenie podmienok k programu „Nový Samsung“.
Úplný zoznam mobilných telefónov, ktoré sa v rámci tohto programu vykupujú, je k dispozícii na webovej stránke www.novysamsung.sk Na tejto stránke je možné (po zvolení vášho zariadenia a vyplnení jeho funkčnosti a stavu) v detailnom nacenení zistiť orientačnú výkupnú cenu. Táto cena je iba orientačná a môže sa zmeniť v závislosti od skutočného stavu zariadenia po jeho posúdení naším pracovníkom.
V prípade, že sa váš telefón v zozname nenachádza, napíšte nám na info@novysamsung.sk a my vás budeme obratom kontaktovať.
Výkupná cena mobilného telefónu je závislá od jeho technicko-vizuálneho stavu a miery morálneho opotrebovania.
Väčšina mobilných telefónov má označenie modelu vytlačené na výrobnom štítku v zadnej časti telefónu, pod batériou alebo na krabici. Ak sa vám takýmto spôsobom nepodarilo zistiť aký model máte doma, navštívte nás na niektorej predajni a my vám ochotne pomôžeme.
Nový telefón je nepoužívaný, v kompletnom balení a so záručným listom. Mobil bol kúpený na Slovensku a od jeho kúpy neuplynuli viac ako 2 mesiace.
Bohužiaľ nie. Vzhľadom na výšku nákladov spojených s výmenou displeja je potrebné označiť telefón ako „používaný“.
Po obdržaní nového telefónu Galaxy Note9 je nutné od 9. augusta do 30. septembra zrealizovať registráciu vášho starého zariadenia, IMEI a kópiu pokladničného bloku nového telefónu Galaxy Note9. Doklad o kúpe zariadenia bude akceptovaný len tým zákazníkom, ktorí si u vybraných partnerov predobjednali Galaxy Note9 v období od 9.8. do 23.8.2018. Následne po tejto registrácii môžete vaše staré zariadenie priniesť na ktorúkoľvek z 35 predajní výkupcu alebo na niektorú zo značkových predajní Samsung.
Údaje zo starého zariadenia môžete do nového zariadenia preniesť pomocou niektorej z aplikácií Samsung Cloud alebo Smart Switch.
Samsung Smart Switch – Viac na: https://www.samsung.com/sk/apps/smart-switch/
Samsung Cloud - Viac na: https://www.samsung.com/sk/apps/samsung-cloud/
V prípade potreby máte možnosť navštíviť niektorú z našich značkových predajní, kde vám s prenosom údajov radi pomôžeme. Zoznam predajní nájdete na: https://www.samsung.com/sk/retail/retail.html
Aby sme mohli zariadenie od vás odkúpiť, je potrebné vyplniť povinné údaje na web stránke novysamsung.sk, dokončiť registráciu a zároveň byť plnoletý s plnou spôsobilosťou k právnym úkonom.
Po vyplnení registrácie na vyššie uvedenej web stránke máte dve možnosti ako nám odovzdať váš starý telefón:
 1. Zdarma zaslať naším kuriérom.
  • - Je nutné odstrániť z telefónu všetky osobné údaje, heslá, SIM kartu, MicroSD kartu a uviesť telefón do výrobného nastavenia.
  • - Telefón bezpečne zabaliť a pripraviť na vyzdvihnutie kuriérom.
 2. Odovzdať telefón na niektorej zo značkových predajní Samsung alebo jednej z 35 predajní výkupcu.
Dodatočný bonus získate po registrácií všetkých povinných údajov:
 1. IMEI číslo vášho telefónu Samsung Galaxy Note9
 2. Predajcu, u ktorého ste nový telefón zakúpili
 3. Dátum kúpy nového telefónu
 4. Čitateľný sken / fotografia nákupného dokladu
 5. Registrácia vášho starého telefónu

Dodatočný bonus 200 EUR získate pri odpredaní akéhokoľvek telefónu Samsung Galaxy Note (Galaxy Note, Galaxy Note2, Galaxy Note3, Galaxy Note4, Galaxy Note Edge, Galaxy Note8). Pri odpredaní ostatných modelov je výška bonusu 100 EUR

Ak sa rozhodnete priniesť nám mobilný telefón osobne do niektorej z predajní Samsung alebo predajní výkupcu, zaplatíme vám v hotovosti hneď po kontrole jeho stavu. Ak sa rozhodnete pre zaslanie telefónu naším kuriérom, peniaze vám pošleme ešte v ten istý deň na účet bankovým prevodom po obdržaní telefónu a kontrole jeho stavu. Bonus vo výške až 200 EUR vám bude poslaný na účet bankovým prevodom po overení a schválení údajov o novom zariadení do 35 pracovných dní.
Oficiálny predaj bude zahájený 24. augusta 2018. Ak chcete získať svoj nový telefón Galaxy Note9 s predstihom, je nutné si ho predobjednať u niektorého z oficiálnych predajcov v termíne od 9. augusta do 23. augusta 2018.
Zoznam partnerov, ktorí sú zaradení do systému predobjednávok nájdete tu
Pre informácie o produktoch Samsung prípadne o predobjednávke kontaktujte prosím našu infolinku 0800 72 67 86. Pre informácie o odkúpení starého zariadenia kontaktuje prosím infolinku novysamsung.sk na telefónnom čísle +421 948 241 134 alebo prostredníctvom e–mailu info@novysamsung.sk.

Informácie o výkupe

  +421 948 241 134

  info@novysamsung.sk

  8:00 - 20:00

Informácie o produktoch Samsung

  0800 72 67 86